Home | Nieuws | Jouw mening telt: hoe kunnen we onze competities verbeteren?
25 september 2026
|
NIEUWS

Jouw mening telt: hoe kunnen we onze competities verbeteren?





De KNCB werkt aan de verbetering van haar competities met een enquete. Om ervoor te zorgen dat toekomstige keuzes aansluiten bij de behoeften van de cricketgemeenschap, horen wij graag de ervaringen, ideeën en wensen van iedereen die betrokken is bij het cricket in Nederland.

Daarom lanceren wij een korte enquête voor spelers, umpires, ouders en clubbestuurders. Met de uitkomsten willen we beter begrijpen wat goed gaat binnen de huidige competities en waar kansen liggen voor verdere verbetering.

Voor wie is de enquête?
De enquête is bedoeld voor iedereen die betrokken is bij KNCB-competities, waaronder:

  • Spelers
  • Umpires
  • Ouders
  • Clubbestuurders
  • Vrijwilligers en coaches

Iedere mening is waardevol en helpt ons om een zo compleet mogelijk beeld te krijgen van de ervaringen binnen het Nederlandse cricket.

Vul de enquête in
Het invullen van de enquête kost slechts enkele minuten. De enquête staat open tot en met zondag 11 oktober.

Meer dan alleen een enquête
Naast de enquête gaat de KNCB ook in gesprek met clubs over het verloop van de verschillende competities. Hiervoor zullen aparte uitnodigingen worden verstuurd voor de diverse competitiecategorieën. Op die manier combineren we zowel kwantitatieve als kwalitatieve input om tot goed onderbouwde verbeteringen te komen.

Cricket in Nederland blijft groeien en ontwikkelen. Door ervaringen en ideeën uit de hele cricketgemeenschap te verzamelen, kunnen we samen werken aan competities die aansluiten bij de wensen van clubs en deelnemers, nu en in de toekomst.