- Home
- Nieuwsoverzicht
- Cedric de Lange leidt Oranje U19 probleemloos langs Jersey

Drie uit drie. Dat is de positieve balans van het Nederlandse U19-team dat in Schotland knokt voor het ene WK-ticket dat er te vergeven is. Het mogelijke cruciale treffen met gastheer Schotland komt dichterbij nu ook Jersey op zondag klinisch opzij werd gezet: 141 all out – 142/3.
Battend kwam Jersey geen moment in de wedstrijd. Aaditt Jain kent een steengoed toernooi, ditmaal met 3-20. Verder was het vooral captain De Lange die met 3-23, twee vangen én een run out de Player of the Match Adjudicator een gemakkelijke dag gaf.
Dat werd nog versterkt toen De Lange - zoals gebruikelijk - de batting opende voor zijn team. Met 68 runs legde hij de basis voor de derde klinkende overwinning alvorens Teun Kloppenburg (55 not out) het afmaakte.
Nederland U19 speelt op 5 augustus tegen Zweden en op 6 augustus tegen Schotland. Die laatste wedstrijd wordt gelivestreamd via de website van Cricket Scotland.
Lees verder




Laatste nieuws
Een winter vol Oranjecricket!
Na de succesvolle deelname van ons nationale vrouwenteam aan de eerste editie van de ICC Emerging Nations Trophy in Thailand staan er alweer nieuwe belangrijke toernooien op het programma voor onze nationale teams. In januari spelen de Oranjevrouwen de T20 World Cup Qualifier in de Nepalese hoofdstad Kathmandu. De vier beste teams plaatsen zich voor het T20 WK in Engeland in de zomer van 2026. In februari en maart 2026 nemen de Oranjemannen deel aan de ICC T20 World Cup, die in India en Sri Lanka zal worden gespeeld. Een van de topwedstrijden is die in Ahmedabad op 18 februari 2026 tegen gastland India.











