- Home
- Nieuwsoverzicht
- Eerste WPL-veiling geen succes voor Nederlandse speelsters

Amstelveen, 13 februari 2023 -- De eerste veiling van speelsters voor de Women Premier League in India heeft niet veel opgeleverd voor speelsters uit zogenoemde ‘Associate’ landen. Alleen de Amerikaanse linkshandige seamer Tara Norris werd opgepikt door de Delhi Capitals. Speelsters uit de Emiraten, Schotland en Nederland (Sterre Kalis en Babette de Leede) visten achter het net.
Van de 448 aangemelde speelsters konden er maximaal negentig worden gekozen. Het werden er 87, waarbij de vijf biedende teams maar net binnen het maximumbedrag van USD 1,46 miljoen bleven.
De duurste speelsters waren Smriti Mandhana (340 Lakh, ongeveer 380.000 euro), Ash Gardner (320 Lakh) en Nat Sciver (320 Lakh). De vijf vrouwenteams komen uit Mumbai, Gujarat, Pune, Bangalore en Delhi. De allereerste WPL wordt in maart in India gespeeld.
Lees verder




Laatste nieuws
Een winter vol Oranjecricket!
Na de succesvolle deelname van ons nationale vrouwenteam aan de eerste editie van de ICC Emerging Nations Trophy in Thailand staan er alweer nieuwe belangrijke toernooien op het programma voor onze nationale teams. In januari spelen de Oranjevrouwen de T20 World Cup Qualifier in de Nepalese hoofdstad Kathmandu. De vier beste teams plaatsen zich voor het T20 WK in Engeland in de zomer van 2026. In februari en maart 2026 nemen de Oranjemannen deel aan de ICC T20 World Cup, die in India en Sri Lanka zal worden gespeeld. Een van de topwedstrijden is die in Ahmedabad op 18 februari 2026 tegen gastland India.










