- Home
- Nieuwsoverzicht
- Embassy Cup op Groen-Geel in Wassenaar

Op vrijdag 16 september zal vanaf 16.00 uur op Groen-Geel in Wassenaar om de ‘Embassy Cup of The Hague’ worden gespeeld. Het initiatief van de KNCB is erop gericht verschillende nationaliteiten en culturen met elkaar in contact te brengen.
In deze eerste editie nemen teams van de ambassades van Bangladesh, India en Nieuw-Zeeland het tegen elkaar op in tien-overwedstrijden. Een Engels team heeft moeten afzeggen door het overlijden van koningin Elizabeth en wordt vervangen door een Nederlands team.
KNCB-voorzitter Guido Landheer licht toe: “Cricket is een middel om verschillende communities bij elkaar te brengen. We willen nieuwe netwerken van cricketers aan ons binden. Wij zien dat als onderdeel van de cricket development, een topprioriteit van de KNCB: cricket verder ontwikkelen en de sport populairder maken in Nederland. Het doel op de langere termijn is een jaarlijks terugkerend event met vertegenwoordigers van landen met een cricketcultuur.”
Lees verder
Laatste nieuws
World Cup League2
De volgende fantastische cricket events komen eraan: 1e helft mei – WCL2-wedstrijden tegen UAE en Schotland (mannen in Nederland, 50 overs) 1e helft juni – WCL 2-wedstrijden tegen Nepal en Schotland (mannen in Schotland, 50 overs) 1e helft juni – USA speelt aantal T20I’s in Nederland (vrouwen) 1e helft juli – T20 World Cup Qualifier voor mannen (in Nederland) 2e helft augustus - T20 World Cup Qualifier voor vrouwen (in Nederland) Volg het op ICC TV, www.espncricinfo.nl en volg de KNCB via social media!