- Home
- Nieuwsoverzicht
- Jeugd (kruis)finales & kampen
Kruisfinales en finales jeugdcompetitie
Op zondag 28 augustus vinden de halve finales voor de jeugd plaats.
Hieronder het schema voor de kruisfinales.
U11 ZB:
Halve finale A: Quick 1 – Concordia
Halve finale B: Excelsior’20 – HCC
U11 HB:
Halve finale A: Kampong – HCC 1
Halve finale B: HBS 1 – VRA 1
U13:
Halve finale A: Hilversum – Punjab CCR
Halve finale B: VOC 1 – HCC 1
U15:
Halve finale A: Eindhoven – Quick
Halve finale B: HCC – VRA 1
U17:
Halve finale A: VRA – VOC
Halve finale B: VCC 1 – HCC
De finales zijn op zondag 4 september.
T10 toernooien
Op zondag 28 augustus, 4, 11 en 18 september willen we graag T10 toernooien laten plaats vinden voor U11 tm U17 en een U9 carrousel. Dat programma is helaas nog niet rond in verband met een beperkte beschikbaarheid van velden.
Bij voldoende beschikbare velden zal dat schema als volgt zijn:
Zondag 28 augustus
T10 toernooien voor U11, U13 & U17 (U9 & U15 vrij)
(behalve de teams die de kruisfinales spelen)
Zondag 4 september
T10 toernooien voor U15 & Carrousel U9 (U11, U13 & U17 vrij)
(behalve de teams die de finales spelen)
Zondag 11 september
T10 toernooien voor alle U11, U13 en U17 teams (U9 & U15 vrij)
Zondag 18 september
T10 toernooien alle U15 teams & Carrousel voor U9 (U11, U13 & U17 vrij)
Kampen
Volgende week vinden er twee kampen plaats.
KNCB Kamp - 23 & 24 augustus - Rood & Wit Haarlem
De KNCB organiseert in samenwerking met de Amsterdam Cricket Academy en cricket club Rood & Wit een kamp op 23 en 24 augustus. Meer informatie en registreren.

Summer Camp - 25 & 26 augustus - Hilversumsche Cricket Club
U12 & U14 jongens en meisjes incl Movie Night & kamperen in tenten rond HilvCC Cricketveld/Clubhuis
olv prof-cricket trainers Etienne Bezuidenhout & Ratha Alponso
meer informatie en opgeven via communicatie@hilversumschecricketclub.com

Lees verder




Laatste nieuws
KNCB-regiobijeenkomsten op 1 april om 20.00 uur
Graag nodigt de KNCB jullie van harte uit voor een aankomende regiobijeenkomst, woensdag 1 april. Tijdens deze bijeenkomst gaan we graag met elkaar in gesprek over de verdere ontwikkeling van cricket in het land en in jouw regio. Het doel is gezamenlijk ideeën uit te wisselen, kansen te bespreken en te kijken hoe we de positieve ontwikkelingen kunnen voortzetten en versterken richting de toekomst. Daarnaast is er ruimte om stil te staan bij relevante thema’s en actuele ontwikkelingen. Wij hechten veel waarde aan jullie input en horen graag jullie ideeën, ervaringen en aandachtspunten. Bij alle bijeenkomsten zullen vertegenwoordigers van de KNCB aanwezig zijn. Aanmelden voor de Regiobijeenkomst: stuur een mail naar de Development Officer voor jouw regio. Mocht je input hebben voor de agenda, geef dat dan direct aan in de mail. Wij verzoeken jullie vriendelijk om je aan te melden vóór maandag 30 maart, 12.00 uur.










