- Home
- Nieuwsoverzicht
- Jeugdfinales komend weekend

U17 finale Kampong - ACC/VRA/Qui Vive combi
In drie leeftijdscategorieën wordt komend weekeinde gestreden om het landskampioenschap bij de jeugd. Terwijl de herfst begint in te zetten, vinden de volgende finales plaats:
U11: vrijdag 6 september 2019, op Ajax: Ajax - VCC, waarbij VCC kampioen kan worden omdat het zijn eerste wedstrijd tegen ACC heeft gewonnen. De uitslag van de eerste wedstrijd ACC-Ajax in het drieluik tussen de drie teams is helaas niet bekend c.q. terug te vinden.
U13: VCC is afgelopen weekend landskampioen geworden door op de finaledag op VOC eerst van Quick Haag 2, en daarna in de finale van Quick Haag 1 te winnen (FOTO) Verslag op VCC website
U15: zaterdag 7 september, 10.00 uur op ACC: ACC/VRA combi - Sparta (AICC). Deze twee teams plaatsten zich voor de finale door respectievelijk te winnen van VCC en Kampong.
U17: zondag 8 september, 13.00 uur op Kampong: Kampong - ACC/VRA/Qui Vive comb. Kampong versloeg in de halve finale VCC, de Amsterdamse combi toonde zich te sterk voor HCC.
Lees verder




Laatste nieuws
Veel Oranjecricket
Van 18 november tot en met 1 december speelt ons vrouwenteam een toernooi voor Emerging Countries in Thailand. Het wedstrijdprogramma volgt zodra bekend. In januari spelen de Oranjevrouwen de T20 World Cup Qualifier in de Nepalese hoofdstad Kathmandu, die rond die tijd ook door ons mannenteam zal worden bezocht. In februari 2026 nemen de Oranjemannen deel aan de T20 World Cup, die in India en Sri Lanka zal worden gespeeld.