- Home
- Nieuwsoverzicht
- De KNCB werkt samen met ODMedia voor YouTube management

ODMedia maakte vandaag bekend dat de KNCB zich heeft aangemeld voor YouTube-beheer. Het Nederlandse inhoudsdiensten- en verwerkingsbedrijf zal zich bezighouden met het afhandelen van alle aspecten van het digitale kanaal, inclusief livestreaming, kanaalstructuur, promotie en SEO-optimalisatie voor de belangrijkste sportteams.
“Wij zijn heel blij dat de KNCB zich heeft aangesloten bij ons klantenbestand vol groeiende sporten. Cricket is een van de grootste sporten ter wereld en met onze expertise zijn we ervan overtuigd dat we hun YouTube-kanaal snel kunnen laten groeien en de Nederlandse interesse in de sport kunnen helpen vergroten”, aldus Sjef Pijnenburg, CEO van ODMedia.
Milena van Not, CEO van de KNCB: “We zijn enthousiast over de nieuwe samenwerking tussen ODMedia en de KNCB. We weten dat dit ons zal helpen om een duurzame groei van cricketfans binnen Nederland te realiseren en tegelijkertijd een breder publiek buiten ons land te bereiken. Deze nieuwe samenwerking zal er ook aan bijdragen dat onze nationale teams meer aandacht krijgen voor de prestaties en successen uit het verleden en in de toekomst”.
Tegenwoordig kunnen kijkers over de hele wereld de live sportevenementen van de teams volgen op het officiële YouTube-kanaal.
ODMedia, opgericht in 2004 door Sjef Pijnenburg, heeft strategische partnerschappen met alle wereldwijde OTT-platformen en heeft kantoren in het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Duitsland, Spanje, Polen, Benelux, Zuid-Afrika en Scandinavië. Naast het aanbieden van het volledige scala aan technische leveringsdiensten, fungeert ODMedia als een aggregator voor de belangrijkste platforms, door het beheer van digitale rechten, het genereren van inkomsten, de ontwikkeling van doelgroepen en crosspromotie. Het beheert ook de lineaire en niet-lineaire kanaalweergave voor SVOD, AVOD en TVOD.
De KNCB wordt hierbij geadviseerd door Leslie Ong van Be-Long B.V., die eerder samenwerkte met ODMedia aan andere projecten. In dit samenwerkingsverband zal hij blijven werken voor de KNCB.
Over ODMedia:
Met het hoofdkantoor in het hart van Nederland (Utrecht) en lokale vertegenwoordiging in Barcelona, Stockholm, Keulen, Londen, Johannesburg en Leuven, is ODMedia een toonaangevende leverancier van digitale mediadiensten en heeft het strategische partnerschappen met alle wereldwijde OTT-platforms. Sinds 2004 biedt ODMedia een one-stop-oplossing die ervoor zorgt dat uw content in het juiste formaat, op het juiste platform en op het juiste moment op lokale en internationale platforms wordt geplaatst.
Lees verder
Laatste nieuws
Support de Oranjevrouwen tijdens het komende T20 WK!
Met minder dan honderd dagen te gaan tot het WK T20 voor vrouwen in Engeland en Wales, kondigen we met trots aan dat fans tickets voor het Oranje-fanvak kunnen kopen voor alle wedstrijden van Nederland. Door een ticket voor het Nederlandse fanvak te kopen, verzeker je je niet alleen van een zitplaats voor het WK, maar zit je ook tussen andere Oranjesupporters! Om tussen de Nederlandse supporters te zitten, moet je tickets kopen via de link hieronder vóór maandag 23 maart. Er is geen betere kans om je team te steunen dan tijdens een WK. Aangezien de editie van 2026 in Engeland en Wales plaatsvindt, is dit hét perfecte moment om de wereld te laten zien wat cricket voor Nederland betekent! Steun het team tijdens ons allereerste WK T20 voor vrouwen deze zomer!














