- Home
- Nieuwsoverzicht
- Laatste update coronamaatregelen december 2020 / januari 2021

Persconferentie 12 januari 2021: lockdown 3 weken verlengd
In de persconferentie van dinsdag 12 januari jongstleden vertelde premier Mark Rutte dat de coronamaatregelen zoals die half december 2020 ingingen, tot in ieder geval 9 februari worden verlengd. Aan de maatregelen zelf verandert niets, dus onderstaande regels voor het beoefenen van sport gelden nog steeds.
Consequenties voor de sport & aangepast protocol en FAQ
Op maandagavond 14 december sprak Premier Mark Rutte het land toe. Zijn toespraak bevatte veel strenge maatregelen om het coronavirus onder controle te krijgen. De maatregelen voor de sport zijn verwerkt in een aangepast protocol en in de FAQ.
Om groepsvorming en sociale contacten te verminderen en het aantal reisbewegingen te reduceren, zijn de volgende maatregelen voor de sport van kracht vanaf 15 december:
- buiten mag maximaal met twee personen gesport worden, zolang er minimaal 1,5 meter tussen zit;
- in een binnenruimte is sporten niet toegestaan;
- groepslessen buiten mogen niet plaatsvinden;
- sporten voor volwassenen is alleen toegestaan als het mogelijk is om onderling 1,5 meter afstand te houden;
- voor topsporters gelden uitzonderingen.
Het protocol Verantwoord Sporten en de FAQ zijn hierop aangepast en te vinden op nocnsf.nl:
Lees verder




Laatste nieuws
Veel Oranjecricket
Van 18 november tot en met 1 december speelt ons vrouwenteam een toernooi voor Emerging Countries in Thailand. Het wedstrijdprogramma volgt zodra bekend. In januari spelen de Oranjevrouwen de T20 World Cup Qualifier in de Nepalese hoofdstad Kathmandu, die rond die tijd ook door ons mannenteam zal worden bezocht. In februari 2026 nemen de Oranjemannen deel aan de T20 World Cup, die in India en Sri Lanka zal worden gespeeld.