- Home
- Nieuwsoverzicht
- Max O’Dowd ‘on fire’ voor Chattogram Challengers

Het duel in de Bangladesh Premier League tussen de Nederlandse internationals Paul van Meekeren (Khulna Tigers) en Max O’Dowd (Chattogram Challengers) is beslist in het voordeel van laatstgenoemde. De Tigers zetten een uitdagende 178 op het bord in twintig overs. Mede dankzij een uitstekende innings van O’Dowd (58) wonnen de Challengers echter met negen wickets.
Twee Pakistanen zagen de schijnwerpers op zich gericht. Voor de Tigers maakte Azam Khan er 109 in 58 ballen. Zijn landgenoot Usman Khan deed daar voor de Challengers nauwelijks voor onder met 103 uit 58 ballen. Samen met O’Dowd maakte hij een partnership van 141 runs voor het eerste wicket. Paul van Meekeren was minder fortuinlijk; in 3.2 overs bleef hij wicketloos terwijl hij 42 runs tegenkreeg.
Het team van Colin Ackermann, Sylhet Strikers, komt op 10 januari in actie.
Lees verder




Laatste nieuws
ICC Women's T20 World Cup Qualifier Europe
Van 20 tot 27 augustus speelt het nationale vrouwenteam op VOC in Rotterdam een kwalificatietoernooi. Ze spelen twee keer tegen Ierland, Duitsland en Italië. De beste twee teams plaatsen zich voor een Global Qualifier die begin 2026 zal worden gespeeld (locatie n.t.b.). Alle wedstrijden zijn live te zien op ICC TV! Registreer je daar en kijk alle wedstrijden van onze nationale teams kosteloos! Volg de KNCB via social media!