- Home
- Nieuwsoverzicht
- Michael Rippon toegevoegd aan Nederlandse selectie
Michael Rippon is toegevoegd aan de Nederlandse selectie die zich in Nieuw-Zeeland voorbereidt op een T20I en drie ODI's tegen de Kiwi’s.
“Dat is fantastisch nieuws”, zegt High Performance Manager Roland Lefebvre. ‘’Wij zijn enorm blij dat Michael beschikbaar is voor deze Super League wedstrijden en onze dank gaat uit naar Otago en NZC dit mogelijk te maken’’.
Rippon groeide op in Zuid-Afrika, speelde in 2012 voor Sussex en sinds enkele jaren voor Otago in Nieuw-Zeeland. De 30-jarige cricketer is een left arm wrist spinner en rechtshandige batsman.
Bondscoach Ryan Campbell: "De toevoeging van Michael Rippon aan de selectie voor de tour is echt top voor ons. We zijn er al een tijdje mee bezig. Hij voegt een dimensie toe aan ons team en ervaring aan deze jonge groep. Ik kijk er echt naar uit dat hij in tandem met onze jonge spinners gaat bowlen."
In 2013 maakte hij zijn debuut voor Nederland. Zijn laatste wedstrijd voor Oranje was in 2018 tegen Nepal. In first class cricket bat Rippon met een gemiddelde van 28.82. Daarnaast nam hij 102 wickets.
Super League
De wedstrijden tegen Nieuw-Zeeland worden gespeeld in het kader van de Super League, die uitzicht biedt op deelname aan de Cricket World Cup die eind 2023 in India zal worden gespeeld. Naast alle twaalf Full Members doet Nederland mee, dat zich hiervoor in 2017 plaatste.
Data en tijden van de wedstrijden:
Donderdag, 17 maart – Oefenwedstrijd #1 v NZXI (50 overs)
McLean Park, Napier 11:00 uur (lokale tijd) |
Nederlandse tijd: 23:00 uur op woensdag 16 maart
Zaterdag, 19 maart – Oefenwedstrijd #2 v NZXI (50 overs)
McLean Park, Napier 14:00 uur (lokale tijd)
Nederlandse tijd: 02:00 uur
Maandag, 21 maart – Oefenwedstrijd #3 v NZXI (T20)
McLean Park, Napier 19:00 (lokale tijd)
Nederlandse tijd: 07:00 uur
De oefenwedstrijden tegen NZXI zijn live te zien via het KNCB YouTubekanaal!
Vrijdag, 25 maart - T20I v Nieuw-Zeeland
McLean Park, Napier 19:10 (lokale tijd)
Nederlandse tijd: 07:10 uur
Dinsdag 29 maart - 1ste ODI v Nieuw-Zeeland
Bay Oval, Mt Maunganui 14:00 uur (lokale tijd)
Nederlandse tijd: 03:00 uur
Zaterdag, 2 april - 2de ODI v Nieuw-Zeeland
Seddon Park, Hamilton 14:00 uur (lokale tijd)
Nederlandse tijd: 03:00 uur
Maandag, 4 april - 3de ODI v Nieuw-Zeeland
Seddon Park, Hamilton 14:00 uur (lokale tijd)
Nederlandse tijd: 04:00 uur
Lees verder




Laatste nieuws
KNCB-regiobijeenkomsten op 1 april om 20.00 uur
Graag nodigt de KNCB jullie van harte uit voor een aankomende regiobijeenkomst, woensdag 1 april. Tijdens deze bijeenkomst gaan we graag met elkaar in gesprek over de verdere ontwikkeling van cricket in het land en in jouw regio. Het doel is gezamenlijk ideeën uit te wisselen, kansen te bespreken en te kijken hoe we de positieve ontwikkelingen kunnen voortzetten en versterken richting de toekomst. Daarnaast is er ruimte om stil te staan bij relevante thema’s en actuele ontwikkelingen. Wij hechten veel waarde aan jullie input en horen graag jullie ideeën, ervaringen en aandachtspunten. Bij alle bijeenkomsten zullen vertegenwoordigers van de KNCB aanwezig zijn. Aanmelden voor de Regiobijeenkomst: stuur een mail naar de Development Officer voor jouw regio. Mocht je input hebben voor de agenda, geef dat dan direct aan in de mail. Wij verzoeken jullie vriendelijk om je aan te melden vóór maandag 30 maart, 12.00 uur.











