- Home
- Nieuwsoverzicht
- Nederland komt net tekort tegen PNG

Het Nederlandse vrouwenteam heeft zijn vierde wedstrijd tegen Papua New Guinea niet kunnen winnen. Het was niet in staat 126 runs te chasen en strandde op 118/9.
Sanya Khurana en Isabel van der Woning kwamen in het team voor Hannah Landheer en Merel Dekeling. PNG - dat de toss won - batte aanvallend; het gaf wel kansjes weg, maar overleefde. Zo werd lefthander Doriga gemist op 14 in de vijfde over en Vare (45 not out) in de zesde op 10. Na de Powerplay was het 37/1.
De ‘va banque’-tactiek van PNG betaalde zich uit, want het team grossierde in boundaries (uiteindelijk maar liefst 22 stuks) en reikte halverwege de innings tot 62/2. De combi Myrthe/ Caroline zorgde in de tiende over voor het vertrek van Doriga (39).
Het fielden van Oranje was deze keer wat minder van kwaliteit, al hadden diverse speelsters goede stops in de ring. Via 77/2/14 en 93/2/16 werd het 126/2; een stevige target, ondanks een prachtige achttiende over van Isabel van der Woning. Caroline de Lange nam 1-20.
Innings Nederland
Er was een forse runchase nodig. Sterre Kalis (een klasse apart met 40) en Robine Rijke (een prima 29) legden een stevige basis, maar concentratiefoutjes leidden op cruciale momenten tot wicketverlies.
De late middle order deed nog een poging en er werden dertien runs gevraagd van de slotover. Uiteindelijk kwam Oranje negen runs tekort voor de winst.
Kijk hier voor de actuele stand.
Lees verder




Laatste nieuws
KNCB-regiobijeenkomsten op 1 april om 20.00 uur
Graag nodigt de KNCB jullie van harte uit voor een aankomende regiobijeenkomst, woensdag 1 april. Tijdens deze bijeenkomst gaan we graag met elkaar in gesprek over de verdere ontwikkeling van cricket in het land en in jouw regio. Het doel is gezamenlijk ideeën uit te wisselen, kansen te bespreken en te kijken hoe we de positieve ontwikkelingen kunnen voortzetten en versterken richting de toekomst. Daarnaast is er ruimte om stil te staan bij relevante thema’s en actuele ontwikkelingen. Wij hechten veel waarde aan jullie input en horen graag jullie ideeën, ervaringen en aandachtspunten. Bij alle bijeenkomsten zullen vertegenwoordigers van de KNCB aanwezig zijn. Aanmelden voor de Regiobijeenkomst: stuur een mail naar de Development Officer voor jouw regio. Mocht je input hebben voor de agenda, geef dat dan direct aan in de mail. Wij verzoeken jullie vriendelijk om je aan te melden vóór maandag 30 maart, 12.00 uur.












