- Home
- Nieuwsoverzicht
- Nederlands vrouwenteam ontvangt Schotland en PNG in augustus

Schotland en Papua Nieuw Guinea (PNG) komen in augustus 2024 naar Nederland voor een aantal One Day Internationals en T20I’s.
De wedstrijden tellen mee voor de internationale ICC-rankings. Schotland en PNG hebben nog geen ODI-ranking; Nederland staat dertiende. Bij de T20I’s staat PNG elfde, Schotland veertiende en Nederland vijftiende. Het klein verschil in ranking garandeert spannende wedstrijden en close finishes.
Bondscoach Neil MacRae kijkt uit naar de krachtmeting: “Na de succesvolle T20I-series tegen Italië en Hong Kong deze zomer, kijken we ernaar uit om in augustus ODI-cricket te spelen. Het is heel gaaf om Schotland en Papoea-Nieuw-Guinea welkom te heten in een gecombineerde ODI- en T20I-serie; spannende wedstrijden voor onze spelers. We hopen op goede support bij Kampong en VRA om het team te ondersteunen.”
Bezoek Kampong op 5 augustus of VRA op de andere wedstrijddagen!
Squad:
Babette de Leede (c, wk)
Annemijn van Beuge
Annemijn Thomson
Carlijn van Koolwijk
Caroline de Lange
Eva Lynch
Frédérique Overdijk
Hannah Landheer
Iris Zwilling
Merel Dekeling
Myrthe van den Raad
Phebe Molkenboer
Robin Schmidt
Robine Rijke
Silver Siegers
Women ODI & T20 Series PNG and Scotland

Lees verder




Laatste nieuws
KNCB-regiobijeenkomsten op 1 april om 20.00 uur
Graag nodigt de KNCB jullie van harte uit voor een aankomende regiobijeenkomst, woensdag 1 april. Tijdens deze bijeenkomst gaan we graag met elkaar in gesprek over de verdere ontwikkeling van cricket in het land en in jouw regio. Het doel is gezamenlijk ideeën uit te wisselen, kansen te bespreken en te kijken hoe we de positieve ontwikkelingen kunnen voortzetten en versterken richting de toekomst. Daarnaast is er ruimte om stil te staan bij relevante thema’s en actuele ontwikkelingen. Wij hechten veel waarde aan jullie input en horen graag jullie ideeën, ervaringen en aandachtspunten. Bij alle bijeenkomsten zullen vertegenwoordigers van de KNCB aanwezig zijn. Aanmelden voor de Regiobijeenkomst: stuur een mail naar de Development Officer voor jouw regio. Mocht je input hebben voor de agenda, geef dat dan direct aan in de mail. Wij verzoeken jullie vriendelijk om je aan te melden vóór maandag 30 maart, 12.00 uur.










