- Home
- Nieuwsoverzicht
- Nipt verlies Nederlandse cricketers in eerste T20I tegen Oman

Het Nederlandse mannenteam heeft de eerste T20I tegen Oman nipt verloren. Oman passeerde de 138 Nederlandse runs pas vijf ballen voor het einde.
Colin Ackermann (34 uit 31) en Noah Croes (33 uit twintig ballen als nummer zeven) waren de voornaamste rungetters voor Oranje, dat door Oman werd ingestuurd. Na 50/4 was 138 een redelijk totaal.
Met Oman op 23/3 mocht Nederland hopen op een gunstig eindresultaat. Wicketkeeper/ batsman Hammad Mirza (62 uit 42) had echter andere plannen en keerde de wedstrijd om. Samen met Sufyan Mehmood (37) maakte hij 76 runs voor het vijfde wicket.
Met de scores gelijk nam ‘Bulldog’ Roelof van der Merwe (3-15) twee wickets, maar op de eerste bal van de slotover kwam de winst alsnog bij de thuisploeg terecht.
Oranje speelt op 14 en 16 november nog twee T20I’s tegen het gastland. Helaas is er geen livestream van deze wedstrijden, wel een live scorecard via de app van Espncricinfo.
Lees verder




Laatste nieuws
KNCB-regiobijeenkomsten op 1 april om 20.00 uur
Graag nodigt de KNCB jullie van harte uit voor een aankomende regiobijeenkomst, woensdag 1 april. Tijdens deze bijeenkomst gaan we graag met elkaar in gesprek over de verdere ontwikkeling van cricket in het land en in jouw regio. Het doel is gezamenlijk ideeën uit te wisselen, kansen te bespreken en te kijken hoe we de positieve ontwikkelingen kunnen voortzetten en versterken richting de toekomst. Daarnaast is er ruimte om stil te staan bij relevante thema’s en actuele ontwikkelingen. Wij hechten veel waarde aan jullie input en horen graag jullie ideeën, ervaringen en aandachtspunten. Bij alle bijeenkomsten zullen vertegenwoordigers van de KNCB aanwezig zijn. Aanmelden voor de Regiobijeenkomst: stuur een mail naar de Development Officer voor jouw regio. Mocht je input hebben voor de agenda, geef dat dan direct aan in de mail. Wij verzoeken jullie vriendelijk om je aan te melden vóór maandag 30 maart, 12.00 uur.











