- Home
- Nieuwsoverzicht
- Oranje U19 verslaat ook Denemarken met gemak

De mannen van Nederland U19 hebben wederom dik gewonnen. Denemarken werd uitgekegeld voor slechts 78 runs, waarna de Oranje-jongemannen in 18.4 overs de winst veiligstelden.
Behoudens Mustakim Aslam (28) in de middle order hadden de Denen geen enkel verweer op Aaditt Jain (3-15) en vooral Alejo Nota, die met de droomcijgers 5-17 in tien overs van het veld kwam. 78 all out in 35.3 overs was het voor de Denen schamele eindresultaat.
Battend waren het wederom Cedric de Lange (38 not out) en Shirsak Banerjee (34 not out) die de punten vrij vlot binnenhaalden; 80/1 in 18.4 overs was de winnende score.
Hiermee heeft Oranje U19 een belangrijke stap gezet. Op 3 augustus wacht Jersey, op 4 augustus Zweden. De mogelijk beslissende wedstrijd voor het felbegeerde WK-ticket is op 6 augustus tegen Schotland om 12.00 uur Nederlandse tijd.
Photo credit: Alan Richardson
Lees verder




Laatste nieuws
Een winter vol Oranjecricket!
Na de succesvolle deelname van ons nationale vrouwenteam aan de eerste editie van de ICC Emerging Nations Trophy in Thailand staan er alweer nieuwe belangrijke toernooien op het programma voor onze nationale teams. In januari spelen de Oranjevrouwen de T20 World Cup Qualifier in de Nepalese hoofdstad Kathmandu. De vier beste teams plaatsen zich voor het T20 WK in Engeland in de zomer van 2026. In februari en maart 2026 nemen de Oranjemannen deel aan de ICC T20 World Cup, die in India en Sri Lanka zal worden gespeeld. Een van de topwedstrijden is die in Ahmedabad op 18 februari 2026 tegen gastland India.











