- Home
- Nieuwsoverzicht
- Paarl Royals verslaan Nederland ondanks bliksemstart Oranje

De Nederlandse mannen hebben zich opgericht in derde de T20 warm-up, al leidde beter spel (nog) niet tot winst. 134 runs waren onvoldoende om zich Paarl Royals van het lijf te houden: 140/4.
Na een prima start van Wesley Barresi (26) en Vikram Singh (30) verloor Nederland snel drie wickets en was het 66/3/9 na 65/0/8. Bijdragen van Saqib Zulfiqar (21), Teja Nidamanuru (23) en Sybrand Engelbrecht (16) brachten Oranje naar 135/4.
Vervolgens leek Nederland op een overwining af te stevenen. Viv Kingma sloeg driemaal toe en na vier overs was het 6/3. De mannen met internationale ervaring David Miller (65 not out) en Andile Phehlukwayo (56 not out) betraden echter het strijdtoneel en speelden beiden fantastische innings. Zonder verder wicketverlies ging de winst naar Paarl Royals. Het winnende partnership bedroeg 116 runs van 82 ballen. Viv Kingma nam 3-29, Aryan Dutt 1-12 in drie overs.
Lees verder




Laatste nieuws
Veel Oranjecricket
Van 18 november tot en met 1 december speelt ons vrouwenteam een toernooi voor Emerging Countries in Thailand. Het wedstrijdprogramma volgt zodra bekend. In januari spelen de Oranjevrouwen de T20 World Cup Qualifier in de Nepalese hoofdstad Kathmandu, die rond die tijd ook door ons mannenteam zal worden bezocht. In februari 2026 nemen de Oranjemannen deel aan de T20 World Cup, die in India en Sri Lanka zal worden gespeeld.