- Home
- Nieuwsoverzicht
- Ronde 10: Hoofdklasse vrouwen afgesloten, Punjab blijft winnen in Topklasse

Topklasse mannen
In de Topklasse blijft koploper Punjab maar winnen. Doordat ook VOC won, blijft het gat slechts één punt. Beide teams ontmoeten elkaar in week 13 (10 juli) op de Hazelaarweg in Rotterdam, wat een belangrijke wedstrijd kan worden.
Door het verlies tegen Excelsior'20 leverde Voorburg CC twee plekken in. Zo ging ook HBS VCC voorbij, waardoor de Voorburgers naar de vijfde plek zakten en HBS en Excelsior respectievelijk plek drie en vier bezet houden.
Bas de Leede, VCC: "Teleurstellend om de tweede wedstrijd op rij te verliezen door slecht spel van onszelf, maar Excelsior was op de dag verreweg de beste en won verdiend."
Hoofdklasse vrouwen
In de laatste week van de competitie in de Hoofdklasse hebben er geen verschuivingen meer plaatsgevonden in de stand. Quick en Rood en Wit pakten in de achtste en laatste competitieronde de volle winst, maar dat had geen effect meer op de eindstand.
De eindstand is:
1. Voorburg CC 8-29
2. Quick 8-24
3. VRA 8-13
4. Rood en Wit 8-9
5. Ajax SC 8-1
De standen
Foto credit: P. de Leede
Lees verder




Laatste nieuws
Veel Oranjecricket
Van 18 november tot en met 1 december speelt ons vrouwenteam een toernooi voor Emerging Countries in Thailand. Het wedstrijdprogramma volgt zodra bekend. In januari spelen de Oranjevrouwen de T20 World Cup Qualifier in de Nepalese hoofdstad Kathmandu, die rond die tijd ook door ons mannenteam zal worden bezocht. In februari 2026 nemen de Oranjemannen deel aan de T20 World Cup, die in India en Sri Lanka zal worden gespeeld.