- Home
- Nieuwsoverzicht
- Ryan Campbell: Oranje wil zich herpakken tegen Namibië

Helaas werd de eerste wedstrijd van Nederland in de groepsfase tegen Ierland kansloos verloren. Bondscoach Ryan Campbell: “Uiteraard was de wedstrijd tegen Ierland heel teleurstellend, te beginnen met de run out van Ben Cooper. We maakten battend een aantal fouten, maar wat ons nekte was die vent die vier wickets op rij nam.”
“We creëerden kansen met onze aanval, maar 106 was nooit genoeg om te verdedigen. Hoogtepunt van de dag was natuurlijk Max O’Dowd die zijn kwaliteit liet zien op het wereldtoneel.”
“Het selecteren van de spelers was extreem moeilijk, maar we vonden dat we de beste elf hadden gekozen voor de omstandigheden. Als je zo dik verliest, is het natuurlijk makkelijk om op de paniekknop te drukken en een aantal wijzigingen aan te brengen, maar we zullen even diep ademhalen en overwegen wat onze beste opstelling is tegen Namibië.”
Nederland speelt op 20 oktober om 12.00 uur Nederlandse tijd tegen Namibië.
Lees verder




Laatste nieuws
World Cup League2
Van 20 tot 27 augustus speelt het nationale vrouwenteam op VOC in Rotterdam een kwalificatietoernooi. Ze spelen twee keer tegen Ierland, Duitsland en Italië. De beste twee teams plaatsen zich voor een Global Qualifier die begin 2026 zal worden gespeeld (locatie n.t.b.). Alle wedstrijden zijn live te zien op ICC TV! Registreer je daar en kijk alle wedstrijden van onze nationale teams kosteloos! Volg de KNCB via social media!