- Home
- Nieuwsoverzicht
- Sterke Nederland A-selectie neemt het in Deventer op tegen Guernsey

Een sterk Nederlandse A-team is geselecteerd voor twee 50-overwedstrijden tegen Guernsey in Deventer op 16 en 17 augustus. De dertienkoppige selectie omvat een aantal volwaardige internationals die hun plek willen afdwingen in de WK-selectie van bondscoach Ryan Cook.
De ploeg van Nederland A-coach Pierce Fletcher omvat enkele WK-kwalificatiewinnaars, onder wie Shariz Ahmed, Clayton Floyd en Viv Kingma. Ook voor het eerst in het oranje is Voorburg CC's 50 over captain Sybrand ('SA') Engelbrecht, wiens beschikbaarheid door de ICC is goedgekeurd.
Fletcher over de selectie en de kansen die deze serie biedt: "De selectie laat zien wat voor talent we hier in Nederland hebben. Het is geweldig dat dit team kan laten zien wat het in huis heeft.”
De serie omvat twee 50-overwedstrijden en wordt gespeeld bij Salland CC in Deventer.
Guernsey neemt het eerder in de week op tegen Duitsland in T20I's voordat het zijn aandacht richt op het Nederlandse A-team.
Beide wedstrijden worden live gescoord en gestreamd. De toegang tot de locatie is gratis.
Volledige selectie:
1. Boris Gorlee (captain)
2. Musa Nadeem Ahmed
3. Shariz Ahmed
4. Sebastiaan Braat
5. Noah Croes (wk)
6. Sybrand ‘SA’ Engelbrecht
7. Clayton Floyd
8. Arnav Jain
9. Kyle Klein
10. Vivian Kingma
11. Michael Levitt
12. Mees van Vliet
13. Sikander Zulfiqar (game 1 only)
Lees verder




Laatste nieuws
ICC Women's T20 World Cup Qualifier Europe
Van 20 tot 27 augustus speelt het nationale vrouwenteam op VOC in Rotterdam een kwalificatietoernooi. Ze spelen twee keer tegen Ierland, Duitsland en Italië. De beste twee teams plaatsen zich voor een Global Qualifier die begin 2026 zal worden gespeeld (locatie n.t.b.). Alle wedstrijden zijn live te zien op ICC TV! Registreer je daar en kijk alle wedstrijden van onze nationale teams kosteloos! Volg de KNCB via social media!