- Home
- Nieuwsoverzicht
- Wedstrijden Nederland – Ierland live te zien op Ziggo Sport

Het Nederlandse nationale mannen cricketteam speelt op woensdag 2, vrijdag 4 en maandag 7 juni in Utrecht tegen Ierland. Deze serie van drie eendaagse wedstrijden is te zien op Ziggo Sport: het is voor het eerst dat cricket live op televisie wordt uitgezonden in Nederland, met Nederlands commentaar.
Het drieluik tegen Ierland is het eerste in een reeks van twaalf wedstrijden die in 2021 en 2022 in Nederland worden gespeeld. In 2022 speelt Nederland thuis tegen Engeland, Pakistan en West-Indië. Deze duels maken onderdeel uit van de ICC Men’s Cricket World Cup Super League (CWC Super League), die van belang is in het kwalificatieproces voor het WK van 2023 in India. De CWC Super League is de hoogst mogelijke ICC-competitie binnen het internationale cricket.
Uitzendtijden Nederland – Ierland op Ziggo Sport:
Woensdag 2 Juni: Nederland – Ierland; start 10.30 uur
Vrijdag 4 Juni: Nederland – Ierland; start 10.30 uur
Maandag 7 Juni: Nederland – Ierland; start 10.30 uur
Lees verder




Laatste nieuws
KNCB-regiobijeenkomsten op 1 april om 20.00 uur
Graag nodigt de KNCB jullie van harte uit voor een aankomende regiobijeenkomst, woensdag 1 april. Tijdens deze bijeenkomst gaan we graag met elkaar in gesprek over de verdere ontwikkeling van cricket in het land en in jouw regio. Het doel is gezamenlijk ideeën uit te wisselen, kansen te bespreken en te kijken hoe we de positieve ontwikkelingen kunnen voortzetten en versterken richting de toekomst. Daarnaast is er ruimte om stil te staan bij relevante thema’s en actuele ontwikkelingen. Wij hechten veel waarde aan jullie input en horen graag jullie ideeën, ervaringen en aandachtspunten. Bij alle bijeenkomsten zullen vertegenwoordigers van de KNCB aanwezig zijn. Aanmelden voor de Regiobijeenkomst: stuur een mail naar de Development Officer voor jouw regio. Mocht je input hebben voor de agenda, geef dat dan direct aan in de mail. Wij verzoeken jullie vriendelijk om je aan te melden vóór maandag 30 maart, 12.00 uur.











