- Home
- Nieuwsoverzicht
- Zomer vol cricket voor de jeugd
Bilingual Summer Camps (Amsterdam Cricket Academy)
Wil jij nieuwe sporten ontdekken, lekker buiten spelen en Nederlands- en Engelstalige vrienden leren kennen. Kom dan naar de meertalige multi-sport kampen van de Amsterdam Cricket Academy.
In de eerste twee en de laatste week van de zomervakantie (Noord, 6-17 JUL en 10-14 AUG) zullen er verschillende sportdisciplines in één kamp gebundeld worden voor extra sport en spel plezier. Daarbij zijn de kampen meertalig (Nederlandse en Engelse begeleiding) wat zorgt voor nog meer spelenderwijs leren! Welke sporten komen zoal aan bod?
- Cricket
- Tennis
- Tag Rugby
- Frisbee
… en meer!
De sportieve dagkampen zijn voor 6-12jr en 12-16jr opgezet.
High Performance Cricket Kamp (VCC)
Voor het derde jaar op rij organiseert VCC een jeugdkamp in de eerste week van de zomervakantie.’s Ochtends zijn er verschillende stations met batting, bowling, fielding en fitnessoefeningen, en ’s middags na de lunch worden er wedstrijden gespeeld.
Alle deelnemers worden ingedeeld op kwaliteit, zodat er voldoende uitdaging is.
Een team van maar liefst acht coaches staat klaar om de kinderen helemaal cricketgek te maken!
HCC Cricketdagen
Voor de jeugd t/m 18 jaar organiseren Michiel van Oosterzee en Tonny Staal, in samenwerking met onze selectiespelers, 3 geweldige dagprogramma’s.
Van professionele clinics tot afwisselende trainingen en het spelen van leuke wedstrijden op niveau. Voor iedereen 3 energieke dagen vol uitdaging en fun, van 9 - 16 uur! De kosten zijn € 95 totaal voor 3 dagen.
De jeugdspelers van 9 t/m 11 jaar mogen een vriendje of vriendinnetje uitnodigen om mee te doen.
Lees verder
Laatste nieuws
World Cup League2
De volgende fantastische cricket events komen eraan: 1e helft mei – WCL2-wedstrijden tegen UAE en Schotland (mannen in Nederland, 50 overs) 1e helft juni – WCL 2-wedstrijden tegen Nepal en Schotland (mannen in Schotland, 50 overs) 1e helft juni – USA speelt aantal T20I’s in Nederland (vrouwen) 1e helft juli – T20 World Cup Qualifier voor mannen (in Nederland) 2e helft augustus - T20 World Cup Qualifier voor vrouwen (in Nederland) Volg het op ICC TV, www.espncricinfo.nl en volg de KNCB via social media!