- Home
- Nieuwsoverzicht
- SISAR GAAT NEDERLANDS VROUWENCRICKETTEAM ONDERSTEUNEN
Amstelveen, 6 december 2022 -- De Koninklijke Nederlandse Cricketbond (KNCB) en SISAR, een leidende Nederlandse technologie- en IT-dienstverlener, hebben vandaag een sponsoringovereenkomst getekend. SISAR gaat de komende drie jaar het Nederlandse vrouwencricketteam ondersteunen.
CEO Rajaraman Santhanam van SISAR licht toe: “Wij vinden het geweldig om onderdeel te zijn van de ambities van de KNCB. Wij hebben de ontwikkeling van het Nederlandse vrouwenteam in de afgelopen jaren gevolgd. Die heeft geleid tot het verkrijgen van de One Day-status in mei 2022. Dat is een fantastische prestatie. Het is precies zoals wij een bedrijf opbouwen: met een helder plan en heel hard werken om maximale resultaten te bereiken.”
Ook CEO Monica Visser van de KNCB is ingenomen met de overeenkomst: “Ons vrouwenteam heeft in de afgelopen tijd grote stappen gezet. Het is prachtig dat SISAR die ontwikkeling op waarde schat. De bijdrage stelt ons vrouwenteam in staat om de kloof met de wereldtop steeds kleiner te maken.”
Rajaraman Santhanam wil het vrouwenteam vooral in staat stellen om die volgende stap te maken: “Net als in onze techbusiness, waar we onze klanten verder helpen met hun digitale transformatie, willen we het zich krachtig ontwikkelende Nederlandse vrouwenteam door onze samenwerking verder helpen, zodat ook zij hun prestaties naar het volgende niveau kunnen brengen.”
Over SISAR
SISAR, een innovatieve IT-dienstverlener die is gevestigd in Amsterdam, biedt oplossingen en diensten aan op het gebied van softwareontwikkeling en applicatiebeheer. Bezoek www.sisar.nl voor meer informatie.

Lees verder
Laatste nieuws
Dutch Lions U18 in februari naar Zuid-Afrika
Van 23 februari tot en met 5 maart hebben de Dutch Lions U18 een trainingskamp in Kaapstad, ter voorbereiding op het Europese kwalificatietoernooi later dit jaar. Naast de mogelijkheid gebruik te maken van de trainingsfaciliteiten op de Gary Kirsten Cricket Academy, zal ook een aantal wedstrijden worden gespeeld tegen lokale teams. Naast het grotemannen-WK is er een WK voor de U19. Dit wordt eens in de twee jaar gespeeld. De volgende editie zal begin 2024 plaatsvinden in Sri Lanka.
Zaterdag 25 feb Trainingsdag op de Gary Kirsten Cricket Academy
Zondag 26 feb Trainingsdag op de Gary Kirsten Cricket Academy
Maandag 27 feb Wedstrijd 1
Dinsdag 28 feb Wedstrijd 2
Donderdag 2 mrt Wedstrijd 3
Vrijdag 3 mrt Wedstrijd 4 of herstel / vrije tijd
Zaterdag 4 mrt Wedstrijd 4 of vrije tijd
Maandag 6 mrt Aankomst in Nederland